Rolki, podpory, slipery

( ilość produktów: 7 )

Rolki kilowe i rolki denne kilowe z mocowaniem

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite części i akcesoria do przyczep, na których przewozi się łodzie, między innymi rolki kilowe oraz rolki denne kilowe z mocowaniem. Rolki w przyczepach montuje się po to, żeby zabezpieczyć kadłub łodzi. Sprzedajemy rolki do przyczepek podłodziowych odznaczające się wysoką jakością i bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Chronią kadłub, a jednocześnie nie barwią go.

Są to części wyprodukowane przez jednego z najlepszych dostawców akcesoriów do przyczep – firmę Temared. Dysponujemy rolkami w kilku kolorach i o różnych rozmiarach. Żeby uzyskać więcej informacji technicznych, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Podpory, deski podporowe, kołyski i mocowania podpór bocznych

U nas zamówisz także podpory płaskie i deski podporowe do przyczep z serii Boat i Jet. Podpory służą do utrzymania stabilności przyczepy, gdy ta stoi nieruchomo. Dzięki nim przyczepa się nie przechyli, a znajdujący się na niej ładunek nie ulegnie uszkodzeniu. Pomocne w mocowaniu podpór w przyczepach podłodziowych są cybanty, także dostępne w naszym sklepie. Istnieje możliwość kupna całego zestawu do mocowania podpór bocznych, na który składają się cybanty, płaskowniki, śruby i podkładki.

Bezpieczny transport łodzi gwarantuje z kolei dwurolkowa kołyska do przyczepy podłodziowej sprzedawana wraz ze śrubami mocującymi. Rolki w kołysce zostały wykonane z trwałego materiału PVC, a maksymalny udźwig całego urządzenia wynosi 2 tony. Kołyskę można dopasować do różnych modeli łodzi. Życzymy udanych zakupów.

Szybkie zamawianie
Widok
56,91 zł netto ( 70,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt dostępny na stanie37 szt.
12,20 zł netto ( 15,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt dostępny na stanie24 szt.
203,25 zł netto ( 250,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt dostępny na stanie19 komplet
130,08 zł netto ( 160,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt dostępny na stanie30 komplet
121,95 zł netto ( 150,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt na zamówienie Brak
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixel