Dziobnice

( ilość produktów: 2 )

Dziobnice z przyciągarkami

Oferujemy dziobnice z przyciągarkami w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie znajdują się zarówno małe, jak i duże dziobnice. Są one urządzeniami stosowanymi w przyczepach do transportu łodzi, jachtów i statków. Dziobnice z wyciągarkami montuje się, aby ułatwić załadunek łodzi na przyczepkę podłodziową, przy czym zadaniem samej dziobnicy jest ochrona jej dzioba. Dziobnice z naszej oferty mogą być wykorzystywane w przyczepach marki Temared z serii Boat.

Jakie warunki muszą spełniać gumy dziobowe do dziobnicy?

Wyciągarka jest wykonana z wytrzymałej stali, a sama dziobnica z gumy. Surowiec ten również musi odznaczać się niezwykłą trwałością i być odporny na odkształcenia, ponieważ dziobnica powinna skutecznie chronić dziób łodzi podczas transportu. Musi więc być odpowiednia twarda i nie może parcieć na skutek częstego kontaktu z wodą morską.

Takie właśnie są dziobnice sprzedawane w naszym sklepie! Gwarantujemy, że nasz produkt posłuży ci przez długie lata. Polecamy również inne elementy i części przydatne w trakcie transportu łodzi, jachtów, sprzętu budowlanego i bardziej lekkich ładunków, którymi dysponujemy. Zapewniamy terminowe dostawy, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo w trakcie finalizowania transakcji. Pytania można też wysyłać za pośrednictwem formularza. Zgłoś się do nas już teraz!

Szybkie zamawianie
Widok
487,80 zł netto ( 600,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt dostępny na stanie4 szt.
975,61 zł netto ( 1 200,00 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt na zamówienie Brak
Szybkie zamawianie
Widok
pixelpixel